برو به محتوای اصلی
سوال
آرزو نجفیان
دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی
۲ سال پیش پرسیده شده

بهترین و معروف‌ترین فشن بلاگرهای دنیا چه کسانی هستند؟ چرا؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

از نظر من، نفر اول این لیست خانم ایتالیایی به نام کیارا فرانی (Chiara Ferragni) است. این خانم جوان، با بیش از ۱۱.۵ میلیون فالور در اینستاگرام، با بهترین برند‌‌های دنیا همکاری میکنه، مثل Louis Vuitton, Dior, Chanel و... اخیرا برند خود Chiara Ferragni هم شروع به کار کرده و فروش آنلاین محصولاتش رو هم در theblondesalad انجام میده. کیارا فرانی خودش مد و استایل خاصی رو بوجود میاره و استعداد زیادی داره تا اون رو ترویج بده. کیارا فرانی زن زیبایی با موهای بور و چشمان آبی است و نامزد یک خواننده رپ معروف ایتالیایی است. یک سگ خیلی زشت هم داره که الان حسابی معروف شده و همین مجموعه که از لحاظ ظاهری تناسبی هم با هم ندارند این فرد رو خیلی خاص و محبوب کرده. 

نفر دوم در لیست معروف‌ترین بلاگرهای مد و فشن دنیا خانم Leandra Medine آمریکایی با اکانت اینستاگرام manrepeller است. Leandra Medine اول کارش رو با یک بلاگ شروع کرد و درباره‌ی خیلی از لباس‌ها که از نظر خانم‌ها خیلی جذاب و خاص هستند ولی آقایون اونها را نمیپسندند نوشت. این خانم معتقد است که خانم‌ها باید لباسی را بپوشند که دوست دارند و در اون احساس راحتی و زیبایی کنند، در حالی که بعضی خانم‌ها یکسری لباس‌ها رو تنها برای خوشایند آقایان میپوشند. 

در دنیای مد Leandra خیلی شناخته شده است چون اون چیزی رو مینویسه که واقعا بهش اعتقاد داره، بدون توجه به اینکه شاید آدم‌های معروف در مد بهشون بربخوره یا ناراحت بشن. 

سومین معروف‌‌ترین بلاگر مد هم Blair Eadie هست با سایت www.the-atlantic-pacific.com. ۱۰۱اگر اکانت اینستاگرام این خانم رو چک کنید عاشق عکس‌هاش میشید. استایل این خانم هیچوقت تکراری نمیشه و چیزی که من شخصا دوست دارم اینه که از استایل‌های ۲۰، ۳۰ و... یا ۸۰ میلادی استفاده میکنه و کاملا به شکل امروزی درش میاره. 

خود این خانم عکاس هست و حس میکنم که لباس‌ها رو با محیط عکاسی ست میکنه. انگار که همیشه بهترین لباس‌ها رو برای اون گوشه از دنیا انتخاب میکنه.