برو به محتوای اصلی
امید اعظمی ، پایشگر رسانه

من هروقت بخوام موردی رو گزارش کنم، مجبورم قسمتی از این سوال رو سرچ کنم تا به این صفحه برسم و پاسخم رو بفرستم. یا اینکه وارد صفحه نمایه سوال‌کننده می‌شم و از اونجا سوال مورد نظرم رو پیدا می‌کنم و پاسخ می‌دم.

سوالاتی هست که ممکنه زیاد با اونها سر و کار داشته باشیم. مثل همین سوال. و ممکنه تعدادش انگشت شمار نباشه.

حفظ کردن متن سوالات یا حفظ کردن نام سوال کننده برای رسیدن به سوال مورد نظر کار جالبی نیست، پیشنهاد می‌کنم صفحه ای با عنوان سوالات مورد علاقه یا سوالات نشانه گذاری شده برای نمایه شخصی هر شخص ایجاد بشه و من هر سوالی رو که نشانه گذاری می‌کنم توی نمایه شخصی خودم در صفحه سوالات نشانه گذاری شده اضافه بشه که راحت و سریع در دسترس باشه.

۴
امید اعظمی
الان با سوالی مواجه شدم که جواب خیلی کامل و جامعی داشت. و نیاز داشتم اون جواب رو جایی ذخیره کنم تا بتونم بعدا از اطلاعاتش استفاده کنم. مجبور شدم اون رو داخل برنامه نوت ذخیره کنم. اینکه گفتم امکان ذخیره سوال و جواب های مورد علاقه یا کاربردی در صفحه شخصی ایجاد بشه، همچین جایی هم به کار میاد و بنظرم خیلی کاربردی هم هست.
امید اعظمی
همونطور که خودتون هم قبلا اشاره کردید اون امکان برای وقتی هست که شما می‌خواید جواب سوالی رو بدید اما قبلش نیاز به مطالعه دارید یا مورد مهم‌تری از جواب دادن به سوال پیش میاد.
اما الان من همین سوال اصلی این صفحه رو دنبال کردم (گزینه دنبال کردن را فعال کردم). و فقط برای من آگاه‌سازی در مورد این سوال میاد. صفحه سوالات دنبال شده ندارم که بدونم چه سوالاتی رو دنبال کردم! این باعث میشه همه سوالات دنبال شده من یک جا قابل مدیریت باشه حذف یا اضافه کنم. جواب های جدید اون سوالات رو بررسی کنم یا به اون سوالات جوابای جدید بدم یا جواب‌های قبلی اون سوالات رو بروز کنم.
سیاوش محمودیان
امکان جدیدی به زودی داره اضافه می‌شه با نام "بعدا جواب می‌دم" که در واقع همین بوک‌مارک کردن سوالات هست و در صفحه جواب بده اضافه خواهد شد. به نظرتون این موضوع پاسخ‌گوی این نیازتون هست؟
نمایش سوال