برو به محتوای اصلی
امید اعظمی ، پایشگر رسانه

هرروز صبح که جواب‌کو رو چک می‌کنم،‌ دکمه آگاه‌سازی‌ها چراغ قرمز رنگ برای نوتیف خونده نشده داره اما وقتی نوتیف‌ها رو باز می‌کنم هیچ چیز جدیدی وجود نداره! اما بعد از باز و بسته کردن کامل صفحه مرورگر، نویتف‌های جدید ظاهر می‌شه.

۳
امید اعظمی
خواهش می‌کنم. مرسی از پیگیری‌تون.
برای اون موضوع بازگشت کاربرها هم من یک پیشنهاداتی دارم که اگر بتونم باهات در ارتباط باشم عرض می‌کنم.
سیاوش محمودیان
خیلی ممنون که به ما کمک می‌کنید این اشکال را بازسازی کنیم. الآن که امکان بازسازی وجود داره می‌تونیم درستش کنیم. بعد از درست شدن اطلاع می‌دم.
امید اعظمی
من فکر می‌کنم به این دلیل این مشکل پیش میاد که جواب‌کو توی کروم من پین هست. و هربار صفحه مرورگر رو باز می‌کنم صفحات پین باز میشن و در واقع از روی کش باز می‌شن ونیاز به یکبار رفرش کردن داره هربار.
سیاوش محمودیان
متوجه شدم. فکر کنم به خاطر غیر فعال بودن صفحه برای مدت طولانی تایمرهای بک‌گراند اجرا نمی‌شدن و در نتیجه آگاه‌سازی به صورت مداوم بروز نمی‌شده یا برعکس، هنگامی که روی آگاه‌سازی‌ها کلیک کردید به اینترنت درست نتونسته وصل بشه و در نتیجه آخرین نتیجه‌ای که داشترو نشون داده.
امید اعظمی
آخرین آگاه‌سازی برای دو یا سه روز پیش بود. مرورگر رو باز کردم و وارد جواب‌کو شدم، آگاه‌سازی خوانده نشده داشتم. وقتی باز کردم چیز جدیدی ندیدم و همون آگاه‌سازی گذشته بود. اومدم و همین اشکال رو ریپورت کردم. بعد اگاه‌سازی رو از این صفحه باز کردم و 2 تا آگاه‌سازی جدید ظاهر شد.
سیاوش محمودیان
آیا روی "همرو خوندم" کلیک کردید؟ منوی آگاه‌سازی‌ها تنها ۲۰ مورد آخر را نشان می‌دهد. احتمالی که می‌دهم این است که شما بیشتر از ۲۰ آگاه‌سازی داشته‌اید و باید به صفحه همه آگاه‌سازی‌ها بروید تا موارد جدید را ببینید. لطفا روی همرو خوندم کلیک کنید و ببینید باز این مشکل هست یا خیر.
نمایش سوال