برو به محتوای اصلی
علی محمدپور ، ICT Security Specialits

جواب‌کو:‌ انجام شد.

هنگامی که به یک پاسخ میخواهید دیدگاه اضافه کنید، ویرایشگر متن ارائه نمی‌شود.

۲
علی محمدپور
ممنون. بله معمولا در پاسخ به پاسخ مطالب مختصر هست ولی لینک و نقل قول کاربرد دارد و با اینکه سبک بودن این ویرایشگر موافقم. اما پیشنهاد دیگر این هست که سوالات فقط دارای لینک منحصر به فرد هستن و قابل درج کردن هست ولی چگونه می شود به پاسخ یک سوال اشاره کرد ( لینک داد )؟ البته شما در تلگرام لینک به پاسخ می فرستید ولی کسی از وب سایت این امکان را ندارد.
سیاوش محمودیان
درست می‌گید. در حال حاضر امکان لینک داشتن وجود دارد (ساعتی پیش اضافه شده). کافیت لینک را تایپ کنید و دیدگاه را پست کنید: javabkoo.com. امکان منشن کردن هم اضافه خواهد شد. اما اینکه امکانات دیگر وجود ندارد از عمد می‌باشد. چون هدف سرویس پیدا کردن بهترین پاسخ‌ها برای یک سوال است و دیدگاه تنها برای اشاره کردن به اشتباهات افراد در پاسخ و یا سوال می‌باشد تا نویسنده آنرا درست کند. شاید این ویرایشگر را هم به یک ادیتور تبدیل کنم که تنها امکان لینک، منشن، بولد و نقل‌قول داشته باشد. به نظرتون این کار کافیست؟
علی محمدپور
درحال حاضر که ویرایشگر دیدگاه اصلا ویرایشگر نیست و فقط امکان تایپ را فراهم آورده است. اگر من الان بخواهم در این پاسخ لینک درج کنم چطور امکان پذیر هست؟
امکان لینک کردن یا انتخاب نقل قول و .... در ویرایشگر قسمت پاسخ اصلی هست.
سیاوش محمودیان
در حال حاضر ویرایشگر دیدگاه‌ها از عمد خیلی ساده است. به زودی امکان @mention کردن به این بخش اضافه خواهد شد. امکان دیگری که تازه در این بخش اضافه شده قابل کلیک بودن لینک‌هاست. دیلیلی که به نظرتون باید امکانات بیشتری داشته باشه چیست؟
نمایش سوال
پاسخ‌های دیگر علی محمدپور