برو به محتوای اصلی
امید اعظمی ، پایشگر رسانه

درحال حاضر جواب‌کو؟ نیاز به تعداد کاربر بیشتر داره. و یکی از اصلی‌ترین امکانات برای جذب مخاطب، امکان معرفی سرویس به دوستان هست. که با هر معرفی و عضو‌شدن و تایید‌شدن کاربر جدید، کاربر معرف امتیازی دریافت کنه.
لینک عضویت در سرویس با کد مخصوص کاربر معرف شامل یک خط توضیحات میتونه بسیار مفید باشه.

۷
سیاوش محمودیان
حسن جان، کاملا با مبحثی که می‌گید موافقم و دلیل اینکه یک کمیت دیگه به نام پول مجازی رو پیاده‌سازی می‌خوایم کنیم همین هست. اعتبار فقط به افرادی اضافه می‌شه که دانش دارن توی زمینه خاصی و قابل خرج شدن هم نخواهد بود. از طرف دیگه پول مجازی به افرادی داده می‌شه که بتونن از راه‌های دیگه به پیشرفت سایت کمک کنند و قابل خرج کردن یا تبدیل به پول واقعی خواهد بود.
حسن سندانی
خب به نظر من این کار فلسفه ی کاری جواب کو رو به معنای واقعی میبره زیر سوال. فرد میاد توی سایت که اگه چیزی رو میدونه در اختیار بقیه قرار بده و اگه سوالی داره بپرسه. پس منطقیه که بالاترین امتیاز برای فردی باشه که معلومات بیشتری داره. با این روش برای مثال من که کلی آشنا توی دانشگاه دارم میتونم همه رو عضو کنم و بدون کوچکترین پاسخگویی، صاحب امتیاز شم!
بعدشم نمیخوایم ماجرایی شبیه به چیزی که واسه اسنپ و ...... اتفاق میفته پدید بیاد!(یه فرد شماره یا شماره های خودش رو به اون اپلیکیشن دعوت میکنه و از طریق خودش برای خودش اعتبار میگیره!)
امید اعظمی
خیلی ایده خوبی هست. اینکار هیجان و مخصوصا طمع کاربرها رو برای تعامل بیشتر بالا می‌بره.
سیاوش محمودیان
امید جان، به زودی می‌خوایم راهی ایجاد کنیم که افراد بتونن با پاسخ دادن از سایت کسب درآمد کنن و یک واحد پول مجازی معرفی می‌شود. بابت پیشنهاد دوستان هم فکر کنم پول مجازی رو جایزه بدیم. پول مجازی رو می‌تونن کاربرا به پول واقعی تبدیل کنن و یا برعکس. مورد دیگه هم که در این راستا اضافه خواهد شد امکان درخواست پاسخه. یعنی شما می‌دونید شخصی جواب یک سوال رو بلده می‌تونید به راحتی ایمیلشو وارد کنید و اگر شخص پاسخ بده هم به شما پول مجازی جایزه داده می‌شه.
نمایش سوال