برو به محتوای اصلی
کوروش کبیر ،

به عنوان یه نابینا باید بگم این سایت واسه ما دسترس‌پذیر نیست.

در واقع ما باید بتونیم با استفاده از صفحه‌خوان رو عناصری که تو سایت هست حرکت کنیم.

همه عناصر تشکیل‌دهنده یک صفحه وب، باید یه متن معرف داشته باشه و برچسب‌گذاری شده باشه تا صفحه‌خوان بتونه اون عنصر مشخص رو واسه یه نابینا بخونه و به عنوان مثال نابینا بدونه داره چه دکمه‌ای رو میزنه.

۵
سیاوش محمودیان
کوروش کبیر عزیز، من دو روز گذشترو روی دسترسی‌پذیری جواب‌کو وقت گذاشتم و در حال حاضر فکر کنم این سرویس برای امکانات اصلی دسترسی‌پذیر هست. خودم با چشم بسته ثبت نام کردم، وارد شدم، سوال پرسیدم، یک سوال رو جواب دادم، خوراک اصلی رو سعی کردم بخونم و بالا ببرم، کلمه عبورم رو عوض کردم، فراموشی کلمه عبور رو تست کردم، و ایمیلم رو تغییر دادم. در حال حاضر در هنگام عوض شدن صفحات هم Screen Reader بهتون توضیح میده که کجا هستید. هنوز بعضی از موارد مثل جستجو به صورت کامل دسترسی‌پذیر نیست که نهایت سعیم رو می‌کنم که سریع‌تر درستش کنم. از شما عذر می‌خوام که به این موارد از ابتدا توجه کافی نکرده بودم. هر بخش از جواب‌کو که از نظرتون هنوز گیج کننده هست رو لطفا بهم بگید. ممنونم از شما که از سرویس جواب‌کو استفاده می‌کنید.
سیاوش محمودیان
کوروش عزیز، من سازنده جواب‌کو هستم و از شما عذرخواهی می‌کنم که این مشکل در سرویس جواب‌کو وجود داره. من در ابتدا که جواب‌کو رو طراحی کرده بودم تمام بخش‌ها رو چک کرده بودم تا مطمئن باشم که دسترسی پذیر هست. حتی خودم با چشم بسته کارهای اصلی در جواب‌کو رو با Screen Reader امتحان کرده بودم و مطمئن شدم که می‌تونم سوال جدید بپرسم و جواب به سوال افراد دیگر بدم. الآن متوجه شدم در بخش‌های جدیدتر بعضی موارد دسترسی‌پذیر نیستن. در اولین فرصت تمام این بخش‌ها رو درست خواهیم کرد. باز هم معذرت می‌خوام. بعد از درست شدن مشکلات با ایمیل هم به شما اطلاع خواهم داد.
شقایق نبی‌بخش
دوست عزیز حتما به درخواست شما رسیدگی می‌شه.
نمایش سوال