برو به محتوای اصلی
بابک ، هوش مصنوعی

امکان استفاده از #هشتگ در جوابکو وجود ندارد. در صورتی که می‌تواند ابزار مفیدی باشد. علاوه بر دسته‌بندی مفید برای مخاطبین و انعطاف بیشتر امکان جستجو می‌توان از هشتگ‌ها برای خبر کردن ادیتورها هم استفاده کرد.(شکل فعلی گزارش کمی عجیب است! اون موضوع چرا دکمه‌ی منفی نداره رو خوندم!) 

مخلص

۴
بابک
درست می‌فرماید. اما هشتگ‌ها کاربرد گسترده‌تری می‌تونن داشته باشن. دسته‌بندی موضوعی مهمه اما تعداد برچسب‌های یک سوال برای دسته‌بندی باید محدود باشه.(احتمالا خیلی محدود. مثلا ۴-۵تا) اما کلیدواژه‌های توصیفی توی متن می‌تونن بیشتر باشن. ضمن اینکه با استفاده از هشتگ توی کامنت‌ها امکان نوعی کلیدواژه گذاری روی اونها هم به وجود میاد. نمیدونم چقدر نبودنش ضرر داره اما بودنش می‌تونه امکان خوش‌دستی باشه.
سیاوش محمودیان
بابک عزیز، به نظرتون این هشتگ باید در خود جواب باشه یا امکانش رو فقط داخل دیدگاه‌ها قرار بدیم. مشکلی که ایجاد می‌کنه اگر داخل جواب باشه اینه که می‌تونه باعث ناخوانایی جواب‌ها بشه.
مورد بعدی اینکه در حال حاضر جواب‌کو امکان افزودن موضوع به سوال (که اتومات به جواب هم داده می‌شه) داره و موضوعات هم می‌تونن انواع داشته باشن (مثلا شخص حقیقی، شرکت، سرویس و...) از دید شما تفاوت موضوعات با هشتگ چی هست و نحوه کاربردشون به چه صورته؟
نمایش سوال