برو به محتوای اصلی
اعتبار شما

۰

چگونه سکه بدست بیارم؟

در حال حاضر تنها راه بدست آوردن سکه، پاسخ به سوالات جایزه‌دار است. هر روز برخی از سوالات جایزه‌دار می‌شوند و اگر پاسخ شما به عنوان بهترین پاسخ انتخاب شود جایزه سوال به شما تعلق می‌گیرد. نحوه انتخاب بهترین پاسخ در قوانین جایزه زیر سوالات جایزه‌دار نمایش داده می‌شود.

در آینده روش‌های دیگری جهت بدست آوردن سکه مانند دریافت سکه به ازای معرفی دوستان، یا خرید مستقیم سکه ایجاد خواهد شد.

با این سکه‌ها چکارهایی می‌تونم انجام بدم؟ آیا میشه نقدشون کرد؟

وقتی اعتبار شما از ۵۰۰۰ تومان بیشتر شود می‌توانید مبلغ مورد نیاز را به حساب بانکی خود انتقال دهید.

همچنین در آینده بسیار نزدیک امکان تعیین جایزه برای سوالات توسط کاربران و خرج نمودن آن در ازای امکانات دیگر نیز فراهم خواهد شد.

پول این سکه‌ها از کجا میاد؟

همان‌طور که می‌دانید در جواب‌کو هیچ تبلیغی وجود ندارد و فروش نسخه سازمانی جواب‌کو درآمد اصلی جواب‌کو را تشکیل می‌دهد. در جواب‌کو سعی ما بر بالاتر بردن کیفیت پاسخ‌هاست و ارائه سوالات جایزه‌دار یکی از روش‌هاییست که در حال آزمایش آن هستیم تا ببینیم آیا می‌توان اینگونه استاندارد بالاتری برای جواب‌ها تعیین نمود یا خیر.

در حال حاضر هزینه تمام این سکه‌ها از درآمدی می‌آید که از فروش نسخه سازمانی جواب‌کو داریم، ولی به زودی امیدواریم شرکت‌ها با ایجاد سوالات جایزه‌دار در ارتباط با حوزه کاری خود ما را همراهی نمایند.

در صورتی که شرکتی می‌شناسید که بخواهد با پرسش سوال جایزه‌دار مسابقه‌ای با قوانین خودش به راه بیاندازد با ما تماس بگیرید.

آیا امکان تغییر قیمت سکه‌های جواب‌کو وجود دارد؟

بله! هر بار که یک شرکت یک سوال جایزه‌دار را پشتیبانی کند هزینه اضافی که برای قرار دادن این سوال می‌دهد دوباره وارد سیستم مالی جواب‌کو شده و به علت اینکه میزان پول وارد شده بیشتر از تعداد سکه‌های داخل سیستم خواهد بود، ارزش سکه‌های جواب‌کو کمی بیشتر می‌شود.

همچنین در آینده جواب‌کو در هنگام تبدیل سکه جواب‌کو به تومان، در زمان برداشت پول ۵٪ هزینه انتقال پول دریافت خواهد کرد، که این هزینه نیز مجددا وارد سیستم مالی جواب‌کو می‌شود، و در نتیجه هر چه میزان استفاده از سکه‌های جواب‌کو بیشتر شود ارزش سکه‌های جواب‌کو در سیستم بالاتر می‌رود.